5 grudnia 2022

uscarpartsdirect.com

Samochód czy serwer potrzebuje części z zagranicy?

Ogrodzenia akustyczne Ogrodzenie akustyczne

Ogrodzenia akustyczne Ogrodzenie akustyczne

ekrany-akustyczne
ekrany-akustyczne-do-domu

Posiadanie systemu ogrodzenia akustycznego zainstalowanego w miejscu pracy może pomóc chronić prywatność i zmniejszyć poziom hałasu w budynku. Istnieje kilka komercyjnych barier akustycznych, z których możesz wybrać. Należą do nich QUICKBUILD FENCE SYSTEM, Micraline, AcoustiSorb i inne.

SYSTEM OGRODZEŃ SZYBKOBUDOWANYCH

System ogrodzeniowy QUICKBUILT to sprytnie zaprojektowany system modułowy, który jest łatwy w montażu i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Ogrodzenie jest również lekkie i wytrzymałe.

System ogrodzeń quickbuilt jest skonstruowany przy użyciu unikalnego systemu akustycznych paneli ściennych. Panel zewnętrzny jest perforowany, co zwiększa zdolność materiału rdzeniowego do pochłaniania dźwięku. Opatentowany panel AcoustiMax osiąga ocenę Rw na poziomie 28. To sprawia, że jest idealny dla barier dźwiękowych klasy przemysłowej.

System ogrodzeniowy Quickbuilt jest lekki i solidny, nie wymaga stosowania stóp fundamentowych. Jest łatwy w montażu i wystarczająco wytrzymały, aby nie ulec wygięciu. Jego niski koszt czyni go idealnym dla właścicieli domów jednorodzinnych.

Urban Studios potrzebowało szybkiej i niedrogiej ściany akustycznej, aby chronić swoje dzieci. Firma chciała również uzyskać wysokiej jakości ścianę, która poprawi estetykę nieruchomości.

Obwodowa ściana akustyczna VogueWall została zainstalowana w ciągu czterech dni. Obwód został pomalowany na szary odcień, który był spójny z istniejącym stylem nieruchomości. Stopa fundamentowa została również zaprojektowana w sposób minimalny. Stopa została wykonana z designerskiej okładziny kamiennej i zawierała antygraffiti topcoat.

W przypadku osiedla przemysłowego obiekt wymagał trwałego i estetycznego rozwiązania. System lekkich ścian został zainstalowany za grawitacyjnym murem oporowym w celu zmniejszenia hałasu w sąsiedztwie. Ściana odtworzyła wygląd otynkowanej ściany murowanej. W celu spełnienia wymogów infrastruktury cywilnej zastosowano zastrzeżone wypełnienia UB oraz panele AcoustiMax 75 mm.

AcoustiSorb

Wśród wielu dostępnych metod redukcji hałasu, AcoustiSorb wyróżnia się jako rozwiązanie wyjątkowe i przyjazne dla środowiska. Jest lekki, łatwy w montażu i zapewnia wyjątkowe parametry akustyczne. Oprócz swoich właściwości, panele AcoustiSorb są również przyjazne dla środowiska, ponieważ mogą być wykonane z przetworzonych odpadów plastikowych.

Modernizacja Teatru Joan Sutherland obejmowała wykonanie niestandardowego sufitu akustycznego. Modernizacja obejmowała modułowe panele AcoustiSorb i została zaprojektowana tak, aby pochłaniać hałas wytwarzany przez sprzęt znajdujący się za kulisami.

Osiągnięcie wysokiego wskaźnika NRC jest łatwe z AcoustiSorb. Lekka, modułowa konstrukcja pozwala na szybki i efektywny montaż. Można go również ulepszyć poprzez zainstalowanie desek lub rdzeni akustycznych.

AcoustiSorb 75 to zastrzeżony kompozytowy panel dźwiękochłonny, który może pochłaniać do 90% dźwięku powietrznego, z którym się styka. Dzięki temu idealnie nadaje się do firm z dużymi generatorami i jednostkami HVAC. Może się również pochwalić wysoką stratą transmisji.

Innym godnym uwagi produktem do izolacji akustycznej jest system VogueWall. Jego podwójne zastosowanie jest idealne dla wielowarstwowego projektu. Integruje on panele oporowe TerraFirm, okna z plexi oraz opatentowane wypełnienie UB.

GuardianWall to wysokiej jakości bariera dźwiękowa zaprojektowana w celu zmniejszenia hałasu na terenie osiedla przemysłowego. Rozciąga się na 70 m i zawiera okna z pleksiglasu, które pozwalają operatorom widzieć zbliżający się ruch. W celu zapewnienia wymaganej charakterystyki akustycznej zastosowano w niej również wykładziny pomostowe tworzące puste przestrzenie. Wstępnie wykończony korpus aluminiowy ma żywotność co najmniej 50 lat.

Micraline

Posiadanie ogrodzenia wokół swojego podwórka może stać się dość hałaśliwe. Jeśli szukasz skutecznego odstraszacza nay-nays, Jim’s Fencing może zrobić sztuczkę. Oprócz jakości ogrodzenia, zapewniają one również najlepszą obsługę klienta w branży. Ich motto to zadowolenie klienta i można się z nimi skontaktować przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Mają wielu zadowolonych klientów i są w biznesie od ponad dekady. Najlepszą częścią jest to, że mogą dać ci darmową wycenę. Firma specjalizuje się we wszystkich aspektach ogrodzeń, w tym ogrodzenia prywatności, ogrodzenia akustyczne, ogrodzenia dla psów, bramy i bramy dla twoich psów. Są również ekspertami w zakresie najnowszych technologii. Ich lista klientów jest obszerna i obejmuje wielu celebrytów i polityków. Są one go-to firma dla swoich potrzeb ogrodzenia następnego poziomu. Jeśli szukasz do budowy lub re-face swoje ogrodzenia, dać chłopaki w Jim’s zadzwonić.

Komercyjne bariery akustyczne

Zapewnienie najlepszej ochrony przed hałasem w budynkach komercyjnych nie jest łatwym zadaniem. Solidnym wyborem w dziale barier akustycznych jest PLEXIGLAS Soundstop. Jest on nie tylko mocny i lekki, ale posiada również dobrze zintegrowany system zatrzymywania fragmentów. PLEXIGLAS Soundstop można nabyć w różnych gatunkach i jest on regularnie stosowany w projektach autostrad krajowych. Jest również dostępny z paskami chroniącymi przed ptakami. Najlepsze jest to, że można go dostosować do każdego rozmiaru i kształtu drzwi. Jeśli szukasz rozwiązania bariery akustycznej dla swojego biura lub budynku komercyjnego, skontaktuj się z Pro Sound już dziś. Zapewniają one szeroką gamę rozwiązań dźwiękowych i akustycznych dla zróżnicowanej klienteli. Od delikatnego wygłuszenia sali konferencyjnej po usługi doradztwa akustycznego, Pro Sound może pomóc Ci rozwiązać problemy z hałasem. Od dźwiękoszczelnych ścian do dźwiękoszczelnych okien, Pro Sound może pomóc Ci znaleźć efektywne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biura lub budynku komercyjnego. Kompetentny personel firmy może pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania akustyczne dla Twoich unikalnych potrzeb. Bezpłatna konsultacja akustyczna to najlepszy sposób, aby rozpocząć pracę. Będziesz na dobrej drodze do bardziej produktywnego dnia w pracy. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług komercyjnych abatementu dźwięku firmy, odwiedź ich stronę internetową już dziś. Są one również dostępne dla bezpłatnej wyceny lub konsultacji telefonicznej. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Możesz być również mile zaskoczony, aby dowiedzieć się, że ich personel wysoko wykwalifikowanych specjalistów są dostępne, aby dbać o swoje potrzeby akustyczne w rozsądnej cenie.

Prywatność

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w budynku mieszkalnym, czy w domu, możesz zablokować niepożądany hałas z otoczenia, instalując ogrodzenia akustyczne. Takie ogrodzenia pomogą Ci utrzymać rozmowy poza zasięgiem słuchu i zmniejszą hałas pochodzący od sąsiadów.

Hałas może pochodzić z dróg i autostrad, hałaśliwych sąsiadów i placów budowy. Te niepożądane hałasy mogą wpływać na jakość życia i zdrowie. Może powodować nadciśnienie, problemy z sercem i problemy z koncentracją.

Istnieją dwa rodzaje ogrodzeń akustycznych: absorpcyjne i refleksyjne. Oba są skuteczne. Warto wybrać ten, który zapewni Ci najlepszą ochronę.

Najskuteczniejsze bariery akustyczne to panele pełne. Ten typ wykonuje się z drewna lub PCV. Drewno to naturalny materiał, który doskonale radzi sobie z blokowaniem hałasu. PCV jest łatwiejsze w utrzymaniu.

Rodzaj materiału, który wybierzesz, będzie zależał od budżetu i osobistych preferencji. Gęstość materiału wpłynie na ilość dźwięku, który jest blokowany. Ważna jest również grubość materiału. Im grubszy materiał, tym bardziej skuteczny w tłumieniu hałasu.

Konstrukcja ogrodzenia będzie również wpływać na ilość hałasu, który możesz zablokować. Budowanie ogrodzenia wyżej będzie blokować więcej dźwięku. Możesz dodać toppery, aby zapewnić sobie jeszcze więcej prywatności. Można również sadzić drzewa lub krzewy, aby działać jako wtórna bariera.

Możesz również kupić specjalistyczne zasłony pochłaniające hałas. Takie zasłony można podwoić lub potroić i umieścić nad oknem i ścianą.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.info – ogrodzenia akustyczne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]